INTRAT
ico menu
INTRAT
Środki ochrony roślin

wyłącznie sprawdzeni dostawcy

slider ciagnik
Autoryzowany dystrybutor

polskich nawozów

slider nawozy
Całoroczny skup rzepaku

atrakcyjne warunki bez kolejek

slider skup rzepaku
Materiał opałowy

orzech i eko-groszek

slider wegiel
Kompleksowe żywienie zwierząt

od pierwszych dni życia

cielaczek 1

Skup rzepaku i zbóż

Skup rzepaku w Intracie został uruchomiony w 2011 roku, a naszym głównym odbiorcą są Zakłady Tłuszczowe w Kruszwicy. Od tego czasu aktywnie rozwijamy uprawę rzepaku w naszym regionie. Z naszej inicjatywy w sierpniu 2013 roku zostały założone dwie Grupy Producentów Nasion Roślin Oleistych – Primus i Monolit, które zrzeszają łącznie 53 producentów z województwa kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Obecnie skupujemy kilkanaście tysięcy ton surowca rocznie.

Od początku uważnie obserwujemy i testujemy różne technologie produkcji na plantacjach zaprzyjaźnionych klientów, dzięki czemu wciąż zdobywamy doświadczenie w zakresie stosowanych programów ochrony, odmian czy technologii nawożenia. Zawsze chętnie dzielimy się naszą wiedzą, ale także słuchamy opinii rolników, którzy najlepiej potrafią ocenić skuteczność proponowanych rozwiązań.

Skup rzepaku prowadzimy praktycznie przez okrągły rok. Tym co nas wyróżnia na pewno jest podejście do klienta. W trakcie żniw magazyn otwarty jest do późnych godzin wieczornych, a dostawy obsługujemy z minimum formalności, aby uniknąć tworzenia się długich kolejek. Oprócz bazy magazynowej mieszczącej ponad 3000t rzepaku posiadamy własną suszarnię, co pozwala nam przyjmować także mokry lub zanieczyszczony rzepak. Oferujemy odbiory całych samochodów bezpośrednio od rolnika po atrakcyjnych cenach oraz możliwość podpisywania kontraktów sprzedażowych z gwarancją ceny.

Poza rzepakiem skupujemy okresowo także zboża (kukurydza, pszenica, jęczmień i inne). Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu z biurem.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie indywidualnych ustaleń warunków handlowych.

Kontakt:

kom. 667 919 306

Poza godzinami pracy firmy i w weekendy należy się upewnić telefonicznie co do godzin przyjmowania rzepaku.

Fotolia 24225441 S