INTRAT
INTRAT
Środki ochrony roślin

wyłącznie sprawdzeni dostawcy

Autoryzowany dystrybutor

polskich nawozów

Całoroczny skup rzepaku

atrakcyjne warunki bez kolejek

Materiał opałowy

orzech i eko-groszek

Kompleksowe żywienie zwierząt

od pierwszych dni życia

Skup rzepaku i zbóż

Nasz skup rzepaku otwarty jest od 2011 roku, a naszym głównym odbiorcą są Zakłady Tłuszczowe w Kruszwicy. Od tego czasu aktywnie rozwijamy uprawę rzepaku w naszym regionie. Z naszej inicjatywy w sierpniu 2013 roku zostały założone dwie grupy producentów rzepaku – Primus i Monolit, które zrzeszają łącznie 53 producentów z najbliższych powiatów. Nasz skup rzepaku obecnie skupuje blisko kilkanaście tysięcy ton surowca rocznie.

Od początku uważnie obserwujemy i testujemy różne technologie produkcji na plantacjach zaprzyjaźnionych klientów, dzięki czemu wciąż zdobywamy doświadczenie w zakresie stosowanych programów ochrony, odmian rzepaku czy technologii nawożenia. Zawsze chętnie dzielimy się naszą wiedzą, ale także słuchamy opinii producentów rzepaku.

Skup rzepaku prowadzimy praktycznie przez okrągły rok. Tym co nas wyróżnia na pewno jest podejście do klienta. W trakcie żniw magazyn otwarty jest do późnych godzin wieczornych, a dostawy obsługujemy z minimum formalności, aby uniknąć tworzenia się długich i niepotrzebnych kolejek. Oprócz bazy magazynowej mieszczącej ponad 3000t rzepaku posiadamy własną suszarnię, co pozwala nam przyjmować także mokry lub zanieczyszczony rzepak. Oferujemy odbiory całych samochodów bezpośrednio od rolnika po atrakcyjnych cenach oraz możliwość podpisywania kontraktów sprzedażowych z gwarancją ceny.

Poza rzepakiem skupujemy okresowo także zboża (kukurydza, pszenica, jęczmień i inne). Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu z biurem.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie indywidualnych ustaleń warunków handlowych.