INTRAT
ico menu
INTRAT
Środki ochrony roślin

wyłącznie sprawdzeni dostawcy

slider ciagnik
Autoryzowany dystrybutor

polskich nawozów

slider nawozy
Całoroczny skup rzepaku

atrakcyjne warunki bez kolejek

slider skup rzepaku
Materiał opałowy

orzech i eko-groszek

slider wegiel
Kompleksowe żywienie zwierząt

od pierwszych dni życia

cielaczek 1

NASZA FIRMA

Intrat jest firmą rodzinną, która swoją działalność rozpoczęła w 1990 roku. W aktualnej lokalizacji znajdujemy się od 1998 roku, kiedy to zakupiliśmy plac wraz z przylegającymi magazynami. W kolejnych latach przeprowadziliśmy ich częściowy remont oraz rozbudowę. Obecnie nasze charakterystyczne zielone hale są punktem orientacyjnym zarówno dla klientów, jak i dostawców.

Podstawą naszej działalności od samego początku były nawozy i pasze dla zwierząt. Pierwszym producentem nawozów z którym podpisaliśmy umowę były Zakłady Azotowe Kędzierzyn, w których w ciągu kilku lat zdobyliśmy pozycję w czołówce największych dystrybutorów. Następne lata rozwoju zaowocowały umowami kolejno w Gdańskich Zakładach Nawozów Fosforowych, Zakładach Chemicznych Police, Siarkopolu, Anwilu, Zakładach Azotowych w Tarnowie-Mościcach oraz Zakładach Azotowych Puławy. Umowy handlowe ze wszystkimi wiodącymi polskimi producentami nawozów pozwalają nam oferować towar najwyższej jakości po maksymalnie konkurencyjnych cenach.

Równocześnie rozwijaliśmy naszą ofertę dla hodowców bydła i trzody chlewnej. Początkowe lata to handel gotowymi paszami okolicznych wytwórni. Pierwszym dużym producentem, z którym nawiązaliśmy współpracę była firma Sano, później kolejno Josera, Trouw Nutrition i Biofeed. Poza gotowymi produktami oferujemy także szeroką gamę komponentów paszowych, takich jak śruty (sojowa, rzepakowa), otręby, wysłodki melasowane i wiele innych. Jesteśmy również bezpośrednim dystrybutorem produktów firmy Pfeifer & Langen Glinojeck S.A.

Kolejnymi rozwijanymi przez nas ważnymi działami firmy są środki ochrony roślin, które sprzedajemy od 2005 roku oraz uruchomiony w 2011 roku całoroczny skup rzepaku. Uzupełnieniem oferty jest materiał siewny, materiały budowlane oraz węgiel.

INTRAT – POZOSTAŁA OFERTA

Sukcesywnie poszerzamy zakres działalności naszego przedsiębiorstwa i tak od 2005 roku mamy w sprzedaży wysokiej jakości środki ochrony roślin. Dodatkowo od 2011 roku oferujemy całoroczny skup rzepaku i dynamicznie wspieramy rozwój upraw tego surowca w naszym regionie. Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż materiału siewnego, materiałów budowlanych oraz węgla.

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, zapraszamy do kontaktu!

O nas1 1
O nas2