INTRAT
ico menu
INTRAT
Środki ochrony roślin

wyłącznie sprawdzeni dostawcy

slider ciagnik
Autoryzowany dystrybutor

polskich nawozów

slider nawozy
Całoroczny skup rzepaku

atrakcyjne warunki bez kolejek

slider skup rzepaku
Materiał opałowy

orzech i eko-groszek

slider wegiel
Kompleksowe żywienie zwierząt

od pierwszych dni życia

cielaczek 1

INTRAT – NASZA OFERTA

Nasze przedsiębiorstwo od 1990 roku dostarcza produkty niezbędne do skutecznego prowadzenia firm i gospodarstw zajmujących się produkcją roślinną oraz zwierzęcą. Na początku działalności skupialiśmy się przede wszystkim na dystrybucji wysokiej jakości nawozów oraz pasz przeznaczonych do żywienia trzody chlewnej. Z biegiem lat, nabywanym doświadczeniem i sukcesywnie pozyskiwaną wiedzą rozwinęliśmy naszą propozycję w taki sposób, aby służyć kompleksowym wsparciem dla przedsiębiorców rolnych.

AKTUALNA OFERTA INTRAT OBEJMUJE:

 • Sprzedaż materiału siewnego
  Staramy się dopasować oferowane nasiona do różnorodnych potrzeb naszych kontrahentów, ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu, iż produkcja roślinna każdorazowo przebiega w specyficznych warunkach klimatycznych oraz glebowych.
 • Dystrybucja nawozów
  Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem nawozów trzech największych polskich producentów: Grupy Azoty, Anwilu oraz Siarkopolu. Oznacza to, że dysponujemy pełnym asortymentem nawozów wykorzystywanych w rolnictwie. Oferujemy nawozy azotowe, nawozy azotowe z siarką, nawozy wieloskładnikowe oraz wapno nawozowe. Sprzedajemy najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.
 • Skup rzepaku i zbóż
  Od 2011 roku prowadzimy całoroczny skup rzepaku oraz okresowy skup innych rodzajów zbóż. Aktywnie wspieramy także rozwój upraw rzepaku w naszym regionie, dzięki czemu rolnicy mają pewne źródło skupu, a nasi kontrahenci tj. np. Zakłady Tłuszczowe w Kruszwicy mogą liczyć na regularne dostawy wysokiej jakości surowca.
 • Sprzedaż środków ochrony roślin
  Środki ochrony roślin są podstawą udanych zbiorów. Jednak ważne jest, aby były to bezpieczne, najwyższej jakości produkty pochodzące od uznanych wytwórców. W naszej ofercie znaleźć można środki ochronne renomowanych producentów dopasowane do różnego rodzaju upraw.
 • Dystrybucja pasz dla zwierząt
  Oferujemy sprawdzone pasze i dodatki czołowych europejskich producentów produktów do żywienia zwierząt. Naszą ofertę skierowaną do hodowców uzupełniamy szeroką gamą komponentów paszowych, takich jak śruty, wysłodki, zboża paszowe i wiele innych.

W przypadku zainteresowania oferowanymi przez nas produktami i usługami zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego. Nasz wykwalifikowany zespół dysponujący wieloletnim doświadczeniem i ciągle aktualizowaną wiedzą branżową chętnie odpowie na pojawiające się pytania i wątpliwości. Doradzi również odpowiednie preparaty najlepsze do zastosowania w przypadku konkretnej uprawy roślinnej lub hodowli zwierzęcej.