INTRAT
ico menu
INTRAT
Środki ochrony roślin

wyłącznie sprawdzeni dostawcy

slider ciagnik
Autoryzowany dystrybutor

polskich nawozów

slider nawozy
Całoroczny skup rzepaku

atrakcyjne warunki bez kolejek

slider skup rzepaku
Materiał opałowy

orzech i eko-groszek

slider wegiel
Kompleksowe żywienie zwierząt

od pierwszych dni życia

cielaczek 1

NASZA FIRMA

Intrat jest firmą rodzinną, która swoją działalność rozpoczęła w 1990 roku. W aktualnej lokalizacji znajdujemy się od 1998 roku, kiedy to zakupiliśmy plac wraz z przylegającymi magazynami. W kolejnych latach przeprowadziliśmy ich częściowy remont oraz rozbudowę. Obecnie nasze charakterystyczne zielone hale są punktem orientacyjnym zarówno dla klientów, jak i dostawców.

INTRAT – DYSTRYBUTOR NAWOZÓW

Od początku naszej działalności skupiliśmy się na dystrybucji wysokiej jakości nawozów oraz pasz przeznaczonych dla zwierząt hodowlanych. Pierwszym producentem nawozów, z którym nawiązaliśmy współpracę były Zakłady Azotowe Kędzierzyn i ciągu kilku następnych lat dołączyliśmy do największych dystrybutorów ich produktów w naszym kraju.

Dalszy rozwój naszej firmy zaowocował umowami podpisywanymi w kolejności z:

  • Gdańskimi Zakładami Nawozów Fosforowych,
  • Zakładami Chemicznymi Police,
  • Zakładami Azotowymi w Tarnowie-Mościcach,
  • Zakładami Azotowymi Puławy,
  • Siarkopolem,
  • Anwilem.

Umowy handlowe ze wszystkimi wiodącymi polskimi producentami nawozów w naszym kraju pozwalają nam oferować towar najwyższej jakości po maksymalnie konkurencyjnych cenach. Hurtową sprzedaż nawozów mineralnych dla rolników i przedsiębiorstw prowadzimy na terenie całego kraju. W przypadku sprzedaży detalicznej najczęściej współpracujemy z klientami działającymi na terenie województw warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego oraz kujawsko-pomorskiego.

INTRAT – DYSTRYBUTOR PASZ

Rozwijając współpracę z wytwórcami nawozów, nie zaniedbaliśmy hodowców bydła oraz trzody chlewnej. Początkowo prowadziliśmy handel gotowymi paszami pochodzącymi z okolicznych wytwórni. Jednak z czasem rozwinęliśmy naszą propozycję o produkty pochodzące od największych dostawców pasz z kraju i Europy. Pierwszym dużym producentem, z którym nawiązaliśmy współpracę była firma Sano.

Aktualnie oferujemy również pasze firm:

  • Josera,
  • Trouw Nutrition,
  • Biofeed
  • De Heus

Warto wiedzieć, że gotowe produkty to nie wszystko co możemy zaproponować kontrahentom. W naszym asortymencie można znaleźć również szeroką gamę komponentów paszowych, takich jak wysłodki produkcji Pfeifer&Langen Glinojeck S.A., śrutę rzepakową i sojową, otręby, melasę i wiele innych.

INTRAT – POZOSTAŁA OFERTA

Sukcesywnie poszerzamy zakres działalności naszego przedsiębiorstwa i tak od 2005 roku mamy w sprzedaży wysokiej jakości środki ochrony roślin. Dodatkowo od 2011 roku oferujemy całoroczny skup rzepaku i dynamicznie wspieramy rozwój upraw tego surowca w naszym regionie. Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż materiału siewnego, materiałów budowlanych oraz węgla.

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, zapraszamy do kontaktu!

O nas1 1
O nas2